Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус комода Вікторія виготовлений із ламінованого ДСП, фасади МДФ. Ящики на телескопічних напрямних.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Da-Kas |
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 110 см |
| Глибина комода | 47 см |
| Висота комода | 100 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
- Ціна: 15 975 ₴








Відправка з 13 квітня 2026