Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумбочка Татоняна виготовлена з ЛДСП із двома ящиками.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Da-Kas |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 51 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 565 ₴






Відправка з 13 квітня 2026