Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба приліжкова філенка — це вироби з натуральних матеріалів, що притягають погляд уже одним своїм виглядом. Меблі з масиву натуральної деревини привнесуть у Ваш будинок гармонію і тепло, і буде вірою й правдою слугувати не тільки Вам, а й Вашим дітям, і онукам, і правнукам.
Висота — Ширина — Глибина: 450 х 500 х 310 мм.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елисеевская меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип тумби | пряма |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 31 см |
| Висота тумби | 47 см |
- Ціна: 6 020 ₴






Відправка з 13 квітня 2026