Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Кратність замовлення — 4 шт.
• Можливість замовлення іншої кількості стільців із доплатою (ціну уточнюйте в менеджера)
• Матеріал ніжок — натуральне дерево Бук
• Кріплення ніжок — метал
• Сидіння і спинка — 100% поліпропілен
• Доступні кольори пластику:
- білий
- сірий
• Посилена конструкція спинки
• Сидіння комплектується м'якою подушкою з оббивкою зі шкірозамінника
• Доступні кольори шкірозамінника:
- білий
- сірий
• Габаритні розміри:
- Висота — 81 см
- Ширина — 46 см
- Глибина — 50 см
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Малайзія |
| Тип меблів | стілець |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Глибина | 50 мм |
- Ціна: 1 170 ₴


