
Стілець Анжело-5 (горіх - тканина темно-сіра)
- Готово до відправки
3 100 ₴
+380 (67) 122-05-89
Viber
- +380 (73) 124-24-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Матеріал каркаса: масив дерева — бук.
• Цвет каркаса: орех.
• Оббивка — тканина темно-сіра (Luis 6)
• Габарити виробу:
- Ширина — 440 мм
- Глибина — 430 мм
- Висота — 920 мм
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Доставляється в зібраному вигляді
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Спинка | тканина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 920 мм |
- Ціна: 3 100 ₴



