
Стул деревянный Буковель (белый - ткань серая)
- Готово до відправки
2 400 ₴
+380 (67) 122-05-89
Viber
- +380 (73) 124-24-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Матеріал каркаса: масив дерева — бук.
• Колір каркаса: Білий.
• Оббивка — тканина Мальмо 95 Exim Textil
• Габарити виробу:
- Ширина — 450 мм
- Глибина — 410 мм
- Висота — 1010 мм
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Доставляється в зібраному вигляді
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | стілець |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1010 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
- Ціна: 2 400 ₴



