Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Стільниця: МДФ фарбований.
• Матеріал каркаса: масив дерева
• Тип столу: нерозкладний
• Габарити виробу:
- Довжина — 1000 мм
- Ширина — 600 мм
- Висота — 750 мм
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Довжина столу | 1000 мм |
- Ціна: 5 400 ₴





