Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Матеріал:
- каркас — масив дерева ясен
- стільниця — МДФ шпонований
• Лакові матеріали виробництва Італія
• Тип столу — розкладний
• Форма стільниці — прямокутна
• Габарити виробу:
- Довжина — 1400 (+400) мм
- Ширина — 850 мм
- Висота — 760 мм
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Білий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Ширина столу | 850 мм |
| Довжина столу | 1800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
- Ціна: 9 128 ₴




