Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкладний стіл Гетьман Авангард білого кольору — чудове доповнення інтер'єру.
Матеріал:
Ніжки та каркас — масив бука
Стільниця — МДФ шпоноване дубом.
Розмір:
Довжина: 2000(+400+400) мм.
Висота: 750 мм.
Ширина: 1000 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 2000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
- Ціна: 21 700 ₴





