Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал стільниці: МДФ під шпоном
Матеріал каркаса: натуральне дерево
Механізм розкладання: не розкладний
Розміри: (Ширина — Довжина — Висота): 900 х 680 х 735 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 680 мм |
| Висота столу | 735 мм |
- Ціна: 5 000 ₴



