Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Столешница: МДФ.
• Материал каркаса: массив бука.
• Тип стола: раскладной.
• Цвет: Слоновая кость / патина золото.
• Габариты изделия:
- Длина - 1600 (+400) мм
- Ширина - 900 мм
- Высота - 750 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | МДФ |
- Ціна: 12 540 ₴




