Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Кратность заказа - 4 шт
• Материал каркаса - черный металл
• Материал обивки - ткань велюр мокрый песок Bluvel-40
• Основа сиденья - гнутоклееная фанера, поролон
• Габаритные размеры:
- Ширина - 44 см
- Глубина - 46 см
- Высота - 89 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 890 мм |
- Ціна: 1 665 ₴









