Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Кратність замовлення - 4 штуки
• Матеріал каркаса - метал
• Основа сидіння - гнутоклеєна фанера, поролон
• Матеріал оббивки — велюр
• Колір металу: - чорний
• Колір оббивки: - велюр графітовий
• Габаритні розміри:
- Ширина — 41 см
- Глибина — 51 см
- Висота — 98 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Графітовий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 980 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 510 мм |
- Ціна: 1 170 ₴









