-10%
Стілець обідній Крокус (каркас чорний — мікрофібра сірий кварц) Mix
- Готово до відправки
2 600 ₴
2 340 ₴
+380 (67) 122-05-89
Viber
- +380 (73) 124-24-22
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Ніжки: метал, чорного кольору
• Сидіння: гнучка фанера, поролон
• Оббивка: мікрофібра з вінтажним ефектом, колір сірий кварц
Габарити:
- Ширина — 57 см
- глибина — 50 см
- Висота — 80 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Мікрофібра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 800 мм |
- Ціна: 2 340 ₴










