Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Кратність замовлення - 4 штуки
• Матеріал каркаса - метал
• Основа сидіння - гнутоклеєна фанера, поролон
• Матеріал оббивки - велюр
• Колір металу: - чорний
• Колір оббивки: - велюр зелений
• Габаритні розміри:
- Ширина — 42 см
- Глибина — 45 см
- Висота — 87 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір оббивки | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір | Зелений |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 870 мм |
- Ціна: 1 683 ₴











