Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Кратність замовлення — 4 шт.
• Матеріал каркаса — чорний метал
• Матеріал оббивки — велюр мокрий пісок
• Основа сидіння - гнутоклеєна фанера, поролон
• Габаритні розміри:
- Ширина — 44 см
- Глибина — 48 см
- Висота — 89 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 890 мм |
- Ціна: 1 692 ₴







