Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Кратність замовлення — 4 шт.
• Матеріал каркаса — чорний метал
• Матеріал оббивки — велюр брауні
• Основа сидіння - гнутоклеєна фанера, поролон
• Габаритні розміри:
- Ширина — 41 см
- Глибина — 40 см
- Висота — 97 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 970 мм |
- Ціна: 1 188 ₴


Відправка з 13 квітня 2026