Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Кратность заказа - 4 шт
• Материал каркаса - белый металл
• Материал обивки - велюр желтый
• Основа сиденья - гнутоклееная фанера, поролон
• Габаритные размеры:
- Ширина - 41 см
- Глубина - 40 см
- Высота - 97 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір оббивки | Жовтий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 970 мм |
- Ціна: 1 188 ₴










