Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Чехол Floral deluxe
- Seven–Z foam
- Elastic foam
- Support foam
- Elastic foam
- Seven–Z foam
- Чехол Floral deluxe
Можливе замовлення в скрученому та розгорнутому вигляді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | пружинний |
| Розмір матраца, см | 180х200 |
| Висота | 23 см |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 180 см |
- Ціна: 15 200 ₴




