Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Размеры (Ш/Г/В): 1130 (380) х 700 х 760 мм
Матеріал стільниці: МДФ під шпоном
Матеріал каркаса: натуральне дерево — сосна
Механізм розкладання: метелик
Цвет: італійський горіх
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Колір | Горіх |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1130 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1510 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
- Ціна: 7 600 ₴




