
Ліжко дерев'яне Лілі з м'якою оббивкою (біле)
- Готово до відправки
від 11 300 ₴
+380 (67) 122-05-89
Viber
- +380 (73) 124-24-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко дерев'яне Лілі з м'якою оббивкою (біле)
• Каркас виготовлений із натурального масиву дерева сосна
• Оббивка спинки — меблева тканина Аляска 05
• Кольори — каркас білий
• Основа під матрац — ламелі
• Можливий кут "7" або "Г"
• Габарити виробу:
- Довжина загальна — 208 см
- Ширина загальна — 96 см
- Висота наголов'я — 85 см
- Спальне місце — 90х200 см
Ліжко додатково можна доповнити комплектом ящиків і захисним бортиком:
- Розмір ящика: ширина — 910 мм, глибина — 610 мм
- Захисний бортик:
- Розмір бортика: довжина — 930 мм, ширина — 160 мм і товщина — 60 мм — 1950 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Основа | Ламелі |
| Порода дерева | Сосна |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 208 см |
| Ширина спального місця | 96 см |
| Висота спального місця | 85 см |
- Ціна: від 11 300 ₴










