Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба приліжкова Беата виготовлена з натурального дерева берези.
Висота — Ширина — Глибина: 470 х 550 х 360 мм.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елисеевская меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип тумби | пряма |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 47 см |
| Глибина тумби | 36 см |
| Ширина тумби | 55 см |
- Ціна: 5 840 ₴





Відправка з 13 квітня 2026