Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розмір:
Висота у складеному вигляді: 68 см;
Висота у розкладеному вигляді: 45 см;
Глибина стільця: 33 см;
Ширина стільця: 33 см;
Ширина сидіння: 33 см;
Глибина сидіння: 29 см;
Висота сидіння: 45 см;
| Матеріали |
| Каркас: метал |
| Сидіння: пластик |
| Колір |
| Каркас: сірий |
| Сидіння: сірий |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Ширина стула | 330 см |
| Глубина стула | 450 см |
| Тип туристической мебели | табурет |
| Материал каркаса (опор) | Металл |
| Материал сиденья | Пластик |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 330 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
- Цена: 600 ₴









