Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Чохол, що знімається, з антибактеріальним просоченням і системою Thermo Balance
- Піна Relax Foam
- Комфортна піна
- Ортопедична піна Ergoflex високої щільності
- Комфортна піна
- Піна Relax Foam
Можливе замовлення в скрученому та розгорнутому вигляді.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ЕММ |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | беспружинный |
| Размер матраса, см | 180х200 |
| Высота | 21 см |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | жесткий |
| Сторона матраса 2 | жесткий |
| Размеры матраса | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 180 см |
| Дополнительные характеристики матраса | |
| Съемный чехол матраса | Да |
- Цена: 16 280 ₴






