Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики стільця:
- Модель: Стілець барний Дрім (антрацит/екошкіра)
- Каркас/ніжки: метал чорного кольору
- Сидіння/спинка: екошкіра антрацит із вінтажним ефектом
- Висота: 95 см (до сидіння 65 см)
- Ширина: 41 см
- Глибина: 34 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 650 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 950 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 340 мм |
- Ціна: 2 610 ₴










