Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Кратність замовлення — 4 шт.
• Матеріал каркаса — чорний метал
• Матеріал оббивки — велюр чорній
• Основа сидіння - гнутоклеєна фанера, поролон
• Габаритні розміри:
- Ширина — 43 см
- Глибина — 49 см
- Висота — 86 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір оббивки | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Висота | 860 мм |
- Ціна: 1 530 ₴



