Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики та матеріали:
- Висота: 87 см
- Ширина: 43 см
- Глибина: 40 см
- Сидіння: ширина 41,5 см, глибина 38,5 см
- Висота спинки: 41 см
- Оббивка: зносостійкий велюр (колір — чорний)
- Наповнювач: поролон високої щільності
- Каркас: металевий, ніжки чорного кольору
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 870 мм |
- Ціна: 1 620 ₴







