Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики:
- Загальні розміри стільця: 87 см (висота), 43 см (ширина), 40 см (глибина)
- Сидіння: 41,5 см (ширина), 38,5 см (глибина)
- Спинка: 41 см (висота)
- Матеріал ніжок: метал чорного кольору
- Сидіння: поролон високої щільності
- Оббивка: велюр бежевого кольору
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Висота | 870 мм |
- Ціна: 1 620 ₴







