Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Журнальний столик «Амадей — П» виготовлений із масиву берези, стільниця скляна обрамлена обв'язкою з дерева.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елисеевская меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево, скло |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 500 мм |
| Довжина столика | 1200 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
- Ціна: 10 935 ₴




