Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл «Оскар» виготовлений із масиву берези.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елисеевская меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | овальна |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 750 мм |
| Довжина столика | 1200 мм |
| Глибина столика | 800 мм |
- Ціна: 5 173 ₴




