Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Размеры (Ш/Г/В): 1130 (380) х 700 х 760 мм
Матеріал стільниці: МДФ під шпоном
Матеріал каркаса: натуральне дерево — сосна
Механізм розкладання: метелик
Цвет: Білий, Ваніль
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1130 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1510 мм |
- Ціна: 7 600 ₴





