Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус тумбочки виготовлений із ламінованого ДСП, фасади виготовлені з МДФ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Da-Kas |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 36 см |
| Глибина тумби | 37 см |
| Висота тумби | 57 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | МДФ фарбований |
- Ціна: 4 335 ₴








Відправка з 13 квітня 2026