Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний розкладний стіл круглої форми з порізними фігурними ніжками. Розкладний стіл від виробника Мікс Меблі — чудове доповнення інтер'єру.
Якісні та надійні меблі, які можна купити недорого в інтернет-магазин spalenka.com.ua. Кухонні та обідні столи доставляються по всій території України.
- Стільниця — МДФ фарбований
- Матеріал каркаса — масив дерева сосна
- Розкладка — метелик
- Колір білий
Габаритні розміри:
- Довжина — 100 см складена та 130 см розкладена
- Ширина — 68 см
- Висота — 75 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 680 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1300 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | МДФ |
- Ціна: 8 700 ₴






