Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба Вікторія Да-Кас 2 ящики
- Габарити (Висота-Глибина-Ширина): 52х41х46 см.
- Матеріал: МДФ-16; ЛДСП-16.
- Гарантія: Гарантія дійсна упродовж 18 місяців за умови дотримання правил експлуатації.
- Цвет: На вибір клієнта.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Da-Kas |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 46 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 52 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | МДФ фарбований |
- Ціна: 3 900 ₴








Відправка з 13 квітня 2026