Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус комода Анна виготовлений із ламінованого ДСП, фасади МДФ. Ящики на телескопічних напрямних.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 100 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 43 см |
- Ціна: 10 005 ₴










Відправка з 13 квітня 2026