Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 102 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Висота комода | 66 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| МАТЕРІАЛ | Бока ДСП |
- Ціна: від 7 603 ₴






Відправка з 13 квітня 2026