Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Всі спальні торгової марки «ТеМП-Мебель» — це вироби з натуральних матеріалів, що притягають погляд уже одним своїм виглядом. Комод виготовлений із масиву вільхи (бока ДСП). Має чотири шухляди.
Комод може бути виготовлений 2 різновидів:
1) Корпус бічні частини ДСП
2) Корпус бічні частини ДЕРЕВО
Габарити: 1220х1020х500 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Темп |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево, ламінована ДСП |
| Фасади | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 102 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Висота комода | 122 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| МАТЕРІАЛ | Бока ДСП |
- Ціна: від 14 606 ₴






Відправка з 13 квітня 2026