Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Всі спальні торгової марки «ТеМП-Мебель» — це вироби з натуральних матеріалів, що притягають погляд уже одним своїм виглядом. Меблі з масиву натуральної деревини привнесуть у Ваш дім гармонію й тепло, і буде вірою й правдою слугувати не тільки Вам, а й Вашим дітям, і онукам, і правнукам.
Тумба виготовлена з масиву вільхи. Має дві шухляди. Тумба може бути виготовлена в будь-якому з таких відтінків:
Цвета: 01, 05, 09, 10, 15, 21, 30, 40, 50.
Кольори 30, 40, 50, беж, серый и др) - доплата +10% до вартості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Темп |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 44 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 53 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Повне висування скриньки | Так |
- Ціна: 4 672 ₴







Відправка з 13 квітня 2026