Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба приліжкова Анюта виготовлена з натурального дерева берези.
Висота — Ширина — Глибина:: 470 х 500 х 310 мм.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елисеевская меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип тумби | пряма |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 47 см |
| Глибина тумби | 31 см |
| Ширина тумби | 50 см |
- Ціна: 4 940 ₴





Відправка з 13 квітня 2026