Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод для спальні виготовлений із масиву ясена або дуба. Комод для спальні призначений для зберігання постільної та особистої білизни, у ньому нерідко тримають також трикотажні речі. Нерідко комод у спальні слугує підставкою для телевізора та іншої аудіо- та відеотехніки. Комод чудово впишеться, практично, у будь-який стиль завдяки класичному дизайну.
Виготовлений комод із масиву ясена. Також комод може бути виготовлений із масиву дуба. Напрямні для висувної системи — телескопічні. Ящики виготовлені з ламінованої плити ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 110 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| ДЕРЕВО | Ясень |
- Ціна: від 9 700 ₴





Відправка з 29 квітня 2026