-10%
Комплект обідній Бруклін (кухонний стіл + 4 стільці) Темний Горіх, оббивка тканина світло-коричневий Mix
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MMK-003
9 400 ₴
8 460 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 122-05-89
Viber
- +380 (73) 124-24-22
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Матеріал каркаса — натуральне дерево Темний Горіх, товщина ніжок — 45 мм.
• Стільниця — МДФ, товщина — 16 мм.
• Оббивка — тканина світло-коричневий
• Форма стільниці — прямокутна
• Тип столу — нерозкладний
• До комплекту входить 1 стіл і 4 стілець
• Габарити столу:
- Довжина — 110 см
- Ширина — 70 см
- Висота — 74 см
• Габарити стільця:
- Довжина — 37 см
- Ширина — 43 см
- Висота — 94 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Малайзія |
| Кількість персон | 4 |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стілець | 4 шт. |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 370 мм |
| Глибина стільця | 430 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 940 мм |
- Ціна: 8 460 ₴






