-5%
Стіл обідній круглий Сіріус МДФ каркас Бук, стільниця МДФ Білий, D = 60 см Mix
- Готово до відправки
- Код: MMS-037
2 700 ₴
2 565 ₴
+380 (67) 122-05-89
Viber
- +380 (73) 124-24-22
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Матеріал ніжок — натуральне дерево Бук
• Матеріал стільниці — МДФ шовковистий глянець
• Колір білий
• Тип столу — нерозкладний
• Форма стільниці — кругла
• Товщина стільниці — 20 мм
• Доступні розміри:
- Ø60х75 см
- Ø80х75 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Малайзія |
| Колір | Білий |
| Форма столу | Круглий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Довжина столу | 600 мм |
- Ціна: 2 565 ₴




