Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Матеріал каркаса — масив дерева Бук
• Стільниця лакована — МДФ, покритий шпоном
• Колір — Білий.
• Тип столу — розкладний
• Форма стільниці — прямокутна
• Габарити виробу:
- Довжина — 160 (+40 см)
- Ширина — 90 см
- Висота — 75 см
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Білий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
- Ціна: 12 200 ₴




