Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Матеріал каркаса — масив дерева бук — Білий.
• Сидіння — фарбований МДФ — Сірий.
• Габарити виробу:
- Ширина — 40 см
- Глибина — 46 см
- Висота — 105 см
• Сидіння — фарбований МДФ — Сірий.
• Габарити виробу:
- Ширина — 40 см
- Глибина — 46 см
- Висота — 105 см
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | стілець |
| Стан | Новий |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1050 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 460 мм |
- Ціна: 2 726 ₴




