Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Матеріал каркаса — масив дерева Бук — колір Натуральний.
• Габарити:
- Ширина — 300 мм
- Глибина — 300 мм
- Висота — 450 мм
• Габарити:
- Ширина — 300 мм
- Глибина — 300 мм
- Висота — 450 мм
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина табуретки | 300 мм |
| Висота табуретки | 450 мм |
- Ціна: 1 270 ₴




