Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Матеріал каркаса: масив дерева Ясен
• Стільниця — МДФ, покритий шпоном
• Тип столу: розкладний
• Форма стільниці: прямокутна
• Габарити:
- Довжина — 1600 (+400) мм
- Ширина — 900 мм
- Висота — 760 мм
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Довжина столу | 2000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
- Ціна: 15 848 ₴





