Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Матеріал каркаса — масив дерева бук
• Сидіння — квадратне, прямі ніжки
• Габарити:
- Ширина сидіння — 310 мм
- Глибина сидіння — 310 мм
- Висота — 450 мм
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина табуретки | 310 мм |
| Висота табуретки | 450 мм |
- Ціна: 886 ₴



