-5%
Комплект Смарт обідній стіл і 4 табурети (білий) Mix
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MMK-007
10 400 ₴
9 880 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 122-05-89
Viber
- +380 (73) 124-24-22
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний комплект Смарт — набір складається зі столу та 4 табуретів — прекрасно підійде для невеликих приміщень. Комплект виготовлений із натурального масиву дерева бук, що є гарантією надійності, міцності та довговічності.
Стільниця - МДФ фарбований.
Каркас - масив бука.
Габарити:
Стол: 1000*600*750 мм
Табурет: 300*300*450 мм
| Основні | |
|---|---|
| Кількість персон | 4 |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Габаритні розміри табурета | |
| Ширина табурета | 300 мм |
| Глибина табурета | 300 мм |
| Висота сидіння табурета | 450 мм |
- Ціна: 9 880 ₴



