Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• Матеріал каркаса: масив дерева
• Стільниця — МДФ шпонований
• Колір: ваніль
• Габарити:
- Діаметр — 675 мм
- Висота — 700 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Круглий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 700 мм |
| Ширина столу | 675 мм |
| Довжина столу | 675 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
- Ціна: 3 400 ₴






