Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкладний обідній стіл Тріумф на фігурній ніжці. Розкладний стіл від виробника Мікс Меблі — чудове доповнення інтер'єру.
Матеріал:
Каркас і ніжки — масив сосни.
Стільниця — МДФ шпонований дубом.
Розмір:
Довжина — 1050 (+400) мм.
Ширина — 750 мм.
Висота — 750 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Овальний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1050 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1450 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
- Ціна: 8 000 ₴






